Жителі Парми зможуть безкоштовно збирати фрукти у спеціально відведеній лісовій зоні. Це, звичайно, дуже радує місцевих мешканців, адже тепер можна отримати багатий врожай, коли забажається!

Фруктовий сад у місті Пармі

У місті Пармі на території площею п’ять квадратних кілометрів висадять плодові дерева, врожай з яких місцеві жителі зможуть збирати безкоштовно. Кожен бажаючий матиме змогу прийняти участь у посадках дерев, зайнятися їх поливом або позбирати сміття на даній території. Мерія міста вважає, що сад дозволить багатьом мешканцям перейти на здорове харчування, навчитися вирощувати власні продукти та насолодитися особливим досвідом збору врожаю у природньому середовищі.

До речі, у Італії запустили, ще одну цікаву інновацію – наразі людям, яких засудили на строк, не більше чотирьох років, надається шанс на виправлення у вигляді суспільно-корисних робіт у культурних закладах. У програмі приймуть участь 102 людини, але у майбутньому експеримент планують розширити за рахунок залучення більшого числа громадян, що одного разу оступилися.

Отож, перебування на природі та ближче до культурних цінностей зцілює тіла та душі!

Коментарі