У Італії, в містечку Кварто, під час весілля між українкою та італійцем загинув трирічний хлопчик. Трагедія сталася у результаті прикрої випадковості, коли мати буквально на декілька хвилин залишила сина без нагляду.

Трагедія на віллі Flumini di Quartu

Страшний випадок стався 9 квітня на острові Сардинія, коли щаслива пара святкувала весілля на розкішній віллі Flumini di Quartu. Саме туди приїхала сім’я з України у якості гостей з боку родичів нареченої. Весілля було небагатолюдне: всього серед присутніх налічувалося вісім родичів та друзів пари, а також православний священик.

Трирічний хлопчик під час святкування майже завжди був на кухні разом зі своїм шестирічним братом. Мати випустила дитину на декілька хвилин з поля зору, і цього було достатньо, щоб сталася трагедія. Деякий час хлопчика шукали і знайшли непритомного малюка у басейні. Дитина вже не подавала ознак життя. Медики швидкої допомоги, що прибули на виклик, не змогли реанімувати хлопчика. Неймовірно, але в басейні було всього 80 см води, проте дитина загинула. Воістину, справедлива поговірка про те, що можна загинути чи втопитися у ложці води. У всякому разі батькам залишається тільки від душі поспівчувати, адже найстрашніше горе – ховати своїх дітей.

Наразі трагедію розслідує італійська поліція.

Коментарі