Кабак величезного розміру зуміли виростити італійські фермери. Овоч-гігант було представлено на фестивалі кабаків у Тоскані. Фото розміщено на сторінці організаторів заходу у Фейсбуці.

Овоч-рекордсмен, або Карета для Попелюшки

Овоч-гігант вагою 1 226 кілограмів з’явився на фестивалі Big Pumpkin Festival, що проводиться у Тоскані. На фото видно, як кабак завантажують на платформу, щоб перевірити його вагу. Отримати овоч таких велетенських розмірів зовсім непросто – для цього потрібно проводити кропітку роботу зі спеціальними генетичними схрещуваннями та іншими дослідженнями. Наразі фермери очікують офіційного підтвердження рекорду збоку Книги рекордів Гіннесса.

До цього світовий рекорд належав бельгійському фермеру Матіасу Віллемінсу – він зміг виростити кабак вагою 1 190,5 кілограмів.

Дивлячись на фото, розміри овоча дійсно вражають – особливо це помітно, коли поряд знаходяться люди. Саме тоді справжні масштаби кабака виглядають найбільш показово – казковий овоч здається величезним навіть на фоні 10 чоловіків – чим не карета для Попелюшки! Цікаво, скільки кабакової каші можна наварити з цього супер-велетня?

Коментарі