У суботу біля полудня в районі Бергамо стався землетрус магнітудою 4,4 бали. Поштовхи було чутно у Мілані, деякі люди навіть повибігали на вулицю. Де був епіцентр землетрусу, а також, чи відбулися руйнування?

Землетрус у Бонате Сотто

Бонате Сотто – містечко неподалік від Бергамо, у якому проживають біля 6 000 громадян. Епіцентр землетрусу зафіксували на глибині 26 км і відчувався він по всій Ломбардії. У Мілані багато наляканих людей повибігали з домівок. Незадовго після цього стався ще один поштовх, але він був слабкішим, ніж перший. Епіцентр цього землетрусу пролягав на глибині майже 25 км, під містечком Осіо-Сотто.

На щастя, катаклізм не завдав руйнувань та збитків – про це сповіщає місцева поліція та пожежні бригади постраждалих міст. Фахівці Національного інституту геофізики та вулканології наразі вивчають дані приборів, що зафіксували землетрус. До речі, поштовхи відчувалися не тільки в Італії, але й у Ліхтенштейні, та сусідніх Австрії та Швейцарії. Цікаво, що у цей же день, 18 грудня 2020 року, у Мілані теж був землетрус магнітудою 3,9 балів по шкалі Ріхтера. Дивний збіг, ви не знаходите? Взагалі, у цьому регіоні землетруси – величезна рідкість: той, що стався у 2020-му, був найпотужнішим за 5 століть.

Коментарі