Влада Італії заявляє, що у грудні планується запуск вакцинування третьою дозою препаратів людей віком від 40 до 60 років. Процес почнеться 1 грудня 2021 року. Про це заявив міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанца.

Стратегічна третя доза

Саме так Роберто Сперанца назвав третю хвилю вакцинації. Посадовець вважає її стратегічною у плані формування колективного імунітету. За його словами, два етапи вакцинування вже пройшли більш ніж 83 відсотки населення Італії. Щеплення почали з медичних співробітників, немічних громадян зі зниженим імунітетом та людей віком більше за 60 років. Далі цим групам провели ревакцинацію через півроку.

Незважаючи на багаточисельні протести проти covid-сертифікатів, зелені перепустки активно працюють на території країни. Незгодних з цією мірою почали звільняти або тимчасово відсторонювати від виконання посадових обов’язків та вживати інші заходи заохочення. Наприклад, за відмову вакцинуватися від роботи відсторонили біля двох тисяч лікарів. При цьому більше півтисячі з них все таки щепилися та повернулася до виконання своїх обов’язків. Всього в Італії зареєстровано 468 тисяч лікарів.

Коментарі