У Баколі, в провінції Неаполь, вилучено 40 кг молюсок, виловлених рибалками-браконьєрами в забрудненому озері Фусаро. Озеро Фусаро сильно забруднене через викиди стічних вод та важких металів, тому риболовлю тут заборонено.

Про це повідомив міський голова Баколі Джозі Херардо Делла Раджіоне через пост у Facebook: “Я повторюю, морське дно забруднене скидами стічних вод та важких металів. Ми хочемо захищати громаду та територію. Я розумію робочі потреби, але ми не можемо продовжувати живити забруднення, яке завдає шкоди здоров’ю громадян”. При цьому згадавши, що мідії, перш ніж потрапити на ринок, проходять процес очищення, мер попередив призупинити цей вид риболовлі.

За словами очільника Баколі, ця практика широко поширена: в озерній воді також були люди з великою кількістю балонів з киснем з Мондрагони, Асерри, Касаваторе та Помільяно. Усіх їх запросили повернутися до Баколі, але їм більше ніколи не доведеться ловити рибу в озері Фусаро. Перший громадянин міста попередив, що перевірки будуть щоденними.

Коментарі