Декілька днів тому у аеропорту Каподічино міста Неаполя раптово померла українка Анна Бурак, яка довгі роки працювала доглядальницею та волонтером у італійському містечку Валло ді Діана. Жінці стало зле перед посадкою на літак і вона практично відразу померла. Але до смутку, який зазвичай викликають подібні сумні звістки, примішується невимовне обурення, адже у громадянки України невідомі викрали всі речі та гроші, які вона везла своїй сім’ї!

Нажива на людському горі

Трагічний інцидент стався третього вересня: Анна Бурак, 60-річна українська заробітчанка, раптово померла у неапольському аеропорту. Перед посадкою їй стало зле, але медики, що прибули на допомогу, так і не змогли врятувати жінку. Серед метушні таємничим чином пропали геть усі збереження та речі загиблої. Хто це зробив, зараз намагається з’ясувати поліція, адже невідомо, коли стався злочин – під час перебування жінки в аеропорту, чи вже в лікарні. Про це у «Фейсбуці» розповів відомий громадський діяч Лука Абейте.

Про пані Анну всі, хто її знав, висловлюються з великою повагою та говорять, що вона була дуже альтруїстичною, відповідальною та доброю людиною. Українка багато років не бачила своїх рідних та, імовірно, хотіла порадувати їх подарунками та заробленими грошима, які зловмисники підло викрали. Здається, людський жадібності немає меж!

Коментарі