Посадовці Італії назвали ймовірну дату рестарту туризму в країні. Скоріше всього, масово приймати гостей держава почне на початку червня. Інакше, як висловився міністр туризму Італії Массимо Гаравалья, «боротьба за відпочиваючих буде програна країнам-конкурентам». Іншими словами, туристи поїдуть у інші держави, оминаючи Італію.

День Республіки – старт туризму

Саме на цю знакову дату запланований туристичний рестарт. Проте, для гостей, які планують приїздити до Італії, є певні пункти, обов’язкові до виконання. У першу чергу, це так званий ковід-паспорт – сертифікат, в якому буде вказана дата щеплення та ревакцинації. Альтернативою цьому способу може стати свіжий ПЦР-тест, звичайно, негативний.

Тим часом імунізація населення країни проводиться за планом: до кінця квітня, за словами міністра, буде організована вакцинація мешканців острова Капрі, Іскьї та прибережних зон Sorento. Також вакцинацію буде проведено на островах Сицилія та Сардинія.

Новий прем’єр-міністр країни, Маріо Драгі, повністю затвердив вказаний план та вважає, що підготовка до туристичного сезону в умовах пандемії – важливий етап, який може значно підтримати економіку. Цікаво, що багато місць у готелях вже заброньовано італійцями, адже люди прагнуть відпочити від напруги, викликаної останніми подіями.

Поки що, до 30 квітня введені обмеження на виїзд громадян за кордон. А ті люди, що в’їжджають з інших країн, обов’язково повинні пробути на 15-денному карантині.

Коментарі