Не треба вчитися на економіста, щоб зрозуміти, наскільки важко буде відновити звичне життя у державах, зачинених на карантин. І чим довше протікатиме ізоляція, тим тривалішою буде адаптація до нових умов бізнесу і повсякденного життя, адже карантинні заходи зніматимуть вкрай неспішно і поступово. Очевидно, що однією з найбільш постраждалих сфер виявиться туристична галузь. Тому уряди країн, голови областей та провінцій роздумують над актуальними лайфхаками та вдалими приманками для мандрівників. Сицилія у цьому питанні не пасе задніх!

Безкоштовно або дуже дешево: новий формат острівного відпочинку

Влада Сицилії виділила з бюджету 50 мільйонів євро з метою залучення туристів на острів, повідомляє Daily Mail. Відзначається, що в регіоні мають намір вживати активних заходів по відновленню туристичного потоку. Зокрема, мандрівники зможуть повернути собі частину грошей за допомогою спеціальних урядових ваучерів. До того ж діятиме 50 % знижка на переліт в Сицилію і назад, а в готелях на острові кожна третя ніч буде безкоштовною. Також в безкоштовному режимі працюватимуть музеї.

В Італії про конкретні терміни відкриття кордонів поки не повідомляють, але зрозуміло, що це обов’язково станеться – саме тоді й почне діяти щедра сицилійська програма.

Коментарі