Ні для кого не секрет, що найдужче карантин вплинув на туристичну галузь. Не оминув цей жереб і Італію. Саме тому, на порозі пом’якшення епідеміологічних заходів, уряд республіки намагається вирішити проблему найбільш безболісним та ефективним способом, щоб якнайшвидше відновити роботу туристичних агенцій, готелей та інших структурних підрозділів галузі. Але перший же крок італійських урядовців виявився невдалим.

Внутрішній туризм у Європі: пропозицію відхилено

Уряд Німеччини відкинув пропозицію італійських колег про відкриття «туристичного коридору», який дозволив би організувати взаємне переміщення громадян для відпочинку в літній сезон. Про це повідомив міністр культури і туризму Італії Даріо Франческіні, передає Spiegel online.

Напередодні він провів переговори з уповноваженим у справах туризму федерального уряду Німеччини Томасом Барайсом. Вони обговорювали шляхи відновлення внутрішнього європейського туризму. У Берліні визнають, що вже отримували подібні пропозиції від деяких інших держав, однак наполягають на загальноєвропейському вирішенні проблеми, замість двосторонніх ініціатив.

Раніше міністр транспорту Італії Паола де Мікеле заявила, що республіка має намір протягом найближчих тижнів налагодити повітряне та інші види сполучення, як тільки дозволить епідеміологічний стан. У Римі розраховують відновити пасажирські авіаперевезення всередині регіонів у першій половині червня, а вже потім можна буде говорити і про запуск міжнародних рейсів.

Нагадаємо, що днями канцлер Австрії Себастіан Курц заявив: Альпійська республіка дуже розраховує прийняти німецьких і чеських мандрівників на своїх курортах цього літа. Але поки питання глобального туризму залишається відкритим.

Коментарі