Кожна людина мріє про місто, де вона та її близькі були б щасливі та успішні. Звичайно, ідеальний варіант – місто дитинства на Батьківщині, але не завжди стається так, як бажається. Італія – гостинна країна, до якої щодня з’їжджаються мільйони заробітчан. Для деяких держава Апеннін може стати дуже настільки близькою по духу, що тут захочеться залишитися назавжди. Які міста Італії вважаються ідеальними для життя? Спробуємо розібратися в цьому питанні.

Найкращі міста Італії: список актуальний, але неостаточний

Першим слід назвати Містечко у Альпах під назвою Аоста. Життя у цьому райському місці схоже на відпочинок: навкруги мальовничі гори, спокій та тиша. В Аості дуже приємний, м’який клімат – температура повітря влітку не переходить за позначку 23 градуси Цельсію, а взимку вона тримається на рівні близько чотирьох градусів. У місті відмінно розвинена мережа громадського транспорту, продукти в магазинах відрізняються помірними цінами. Щодо затребуваних професій,  враховуючи рельєф та прекрасну природу, місто частенько потребує туристичних провідників та професійних гідів.

Друге місто у нашому списку – Мачерата. Воно дещо більше за Аосту – містечко населяє приблизно 50 000 осіб. Незважаючи на компактні розміри, в Мочераті доволі легко знайти роботу у сфері послуг, оскільки населений пункт відноситься до категорії туристичних. До речі, зарплатня сервіс-працівників фіксується на рівні 1 700 – 2 500 євро та вище. Клімат у Мочераті помірний: взимку температура ледве доходить до 5 градусів Цельсію, а влітку тримається на позначці 22°.

Бронзу сьогодні отримує Флоренція як найбільш привабливе місто для постійного проживання. Особливо тут сподобається любителям теплого клімату. Наприклад, у найбільш жаркому місяці літа – липні, температура може досягати 30 градусів Цельсію. У січні ж відмітка тримається на трьох градусах. Ошатна та благородна Флоренція – це такі собі середземноморські субтропіки. Місто нерідко називають столицею туризму та високої моди, на одному щаблі з Міланом. Культурний статус Флоренції обумовлює потребу у такій рідкісній вакансії, як мистецтвознавець. Також місто рекомендують як прекрасний стартовий майданчик для розвитку власного бізнесу. Крім того, Флоренція вважається найбільш безпечним містом у Італії. Тут ідеально розвинута інфраструктура – працює багато шкіл, дитячих садків, урядових установ, торговельних центрів,  офісів світових компаній, тощо.

Це далеко не повний список ідеальних для життя міст Італії – при потребі можна його продовжити, адже країна у цілому є комфортною, мальовничою та приємною для проживання.

Коментарі