Терми ді Сатурнія – унікальні термальні джерела, які лікують від багатьох хвороб, особливо захворювань шкіри. Уперше терми набули розголосу та процвітання при Козімо Медічі. Древні римляни вірили, що чарівні джерела з’явилися завдяки богу Сатурну, звідки й пішла назва. Наразі це популярний італійський курорт.

Гарячі та цілющі: легендарні джерела Тоскани

Згідно з іншою легендою, терми з’явилися тут після того, як сердитий Юпітер метав блискавки, намагаючись розколоти планету Сатурн, але замість того попав у Землю. Саме на цьому місті й з’явилися цілющі джерела. Наразі їх можна назвати природнім спа-центром. Температура води не перевищує 37,5 градусів по Цельсію, а природа навкруг мальовнича та невимовно гарна.

Джерелам більше трьох тисяч років – так стверджують вчені. Вода сюди потрапляє зі схилів гори Аміата. Терми оздоровлюють та омолоджують, дарують красу та бадьорість. Комплекс включає п’ять відкритих термальних басейнів, гідромасажні ванни, а також міні-водоспади з гарячою та холодною водою. Цікаво, що басейни кожні чотири години повністю оновлюються. Це відбувається завдяки активній роботі гейзерів. До речі, температура води у джерелах не змінюється протягом року.

Недарма на легендарний курорт для лікування та відпочинку приїздять сотні людей.

Коментарі