Нещодавно виявилося, що посадовці острову Сицилія підтасовували дані відносно захворюваності коронавірусом, озвучуючи набагато менші цифри. У зв’язку з цим Руджеро Рацца – перша людина у сфері охорони здоров’я острова Сицилія, був змушений подати у відставку. Яку мету переслідували посадовці і чим це загрожує Італії в цілому?

Велика фальсифікація на Сицилії

Початок цієї справи набув розголосу ще у минулому році, коли карабінери вийшли на слід медичної лабораторії у Алькамо, яка масово видавала замість позитивних ковід-тестів негативні.

Наразі прокуратура міста Трапані після перехвату телефонних розмов, стверджує, що останні п’ять місяців, з листопада по березень, кількість заражених коронавірусом на Сицилії багаторазово перевищувала допустимий поріг. При цьому влада регіону не озвучувала правдиві дані, приховуючи реальну картину від Міністерства охорони здоров’я Італії.

Зокрема, регіональні посадовці змінювали кількість позитивних діагнозів та число проведених тестів, щоб національний індекс інфікованості залишався на Сицилії нижче максимального рівня.  Навіщо це потрібно, мабуть, зрозуміло і без пояснень: таким чином острів зміг запобігти жорстко варіанту локдауну і залишився принадним для туристів, ніби пандемії взагалі не було.

Дата фальсифікації останнього документу датується 19 березня. Ось вам і недоторканий острів!

Коментарі