У Неаполі таємничий благодійник, який захотів залишитися анонімним, пожертвував одну тонну бананів потребуючим у ситуації пандемії. Банани, готові до розповсюдження, прибули до тренажерного залу майстра дзюдо Джанні Маддалоні. Ця життєва історія могла б стати гарним сюжетом кінофільму.

А розпочалося все з телефонного дзвінка до Маддалоні. Телефонував батько дитини-аутиста з Афраголи. Коли спалахнула пандемія цей чоловік вирішив піти добровольцем і почав роздавати їжу між Афраголою та Кардіто. Під час цього він познайомився з мерами Клаудіо Грілло та Джузеппе Цирілло.

Кілька днів тому міський голова Цирілло пояснив чоловікові, куди необхідно поїхати за бананами, щоб привезти їх до Скампьї. Там він познайомився з таємничим джентльменом, який пояснив йому, що милосердя не повинно бути виявленим, інакше воно буде позбавлене сенсу. Передаючи банани, таємничий чоловік вказав на картину з Ісусом, кажучи подякувати йому.

Благодійник пояснив, чому він хоче залишитися анонімним. У цей час багато людей, що перебувають у скруті, відчувають себе неповноцінними, майже винними, і тому ті, хто має можливість допомогти, не повинні цим хизуватися. Йому вдалося продовжувати діяльність, не зважаючи на пандемію. Натомість в багатьох інших вона призупинилася: люди залишилися без роботи, і це несправедливо.

Тому анонімний благодійник вирішив зробити все можливе для інших і від імені своєї покійної матері, яка завжди була уважною до потреб нужденних. Так підприємець почав надавати допомогу між Кардіто та Афраголою, аж поки зустрівся з батьком хлопчика-аутиста.

Під час зустрічі останній зателефонував Джанні Маддалоні, сказавши, що є підприємець з Кардіто, який купив тонну бананів для нужденних і хотів би пожертвувати їх родинам Скампья. Але необхідно дотримуватися однієї умови: добродійник має залишитися анонімним. І ось перші 100 кг бананів прибули до тренажерного залу: звідси спільно з асоціацією “Senza bavaglio” їх роздадуть потребуючим.

Крім того, підприємець, здається, бажає також допомогти з їжею: соусом та макаронами. Мета Маддалоні тепер змінилася: він хоче перетворити тренажерний зал у їдальню для бідних і в банк харчів.

Коментарі