Святе слово, молитва та й просто добрі побажання здатні творити дива, адже енергетичний посил ніколи не проходить марно. У день Святої Трійці Папа Римський Франциск розпочав святкову проповідь з того, що виразив духовну близькість з вірянами, які хворіли на коронавірус або були серед тих, хто, не жаліючи себе, лікував заражених.

Хай Бог береже планету!

Папа Римський Франциск в неділю висловив свою щиру близькість до всіх хворих COVID-19, їх сімей і тих, хто піклується про інфікованих.

«Вітаю всіх вас, римляни і паломники, – окремих віруючих, сім’ї та релігійні громади. Навіть ваша невелика присутність на площі є знаком того, що в Італії гостра фаза епідемії подолана. Але будьте уважні! Не святкуйте перемогу занадто рано! Залишається необхідність ретельно дотримуватися чинних норм, тому що вони допомагають нам уникнути того, щоб вірус йшов вперед», – сказав понтифік, звертаючись з традиційною недільною проповіддю до віруючих, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані з нагоди Святої Трійці.

У той же час папа Франциск підкреслив, що в багатьох країнах ситуація з поширенням коронавірусу, як і раніше, залишається дуже серйозною, і COVID-19 продовжує приносити численні жертви.

«На жаль, в інших країнах – я думаю про деякі з них – вірус все ще приносить багато жертв. У п’ятницю в одній з держав вмирала одна людина у хвилину. Це жахливо. Хочу висловити свою близькість до цих людей, хворих та їхніх родин, до всіх, хто про них піклується», – зазначив папа Римський.

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров’я 11 березня оголосила спалах нової коронавірусної інфекції COVID-19 пандемією. За останніми даними ВООЗ, в світі виявлені вже понад 6,6 мільйона випадків зараження, більш ніж 392 тисячі людей померли.

Коментарі