На Різдво та Новий рік Італію чекає загальнонаціональний локдаун – таке рішення нещодавно прийняли посадовці. Більш детальна інформація незадовго з’явиться на офіційному сайті прем’єр-міністра країни Джузеппе Конте. Відомо, що обмеження будуть стосуватися  наступних дат: 24-27 грудня та 31 грудня – 3 січня.

Обмеження червоної зони: що чекає італійців на свята

Хоча рішення ще офіційно не підтверджено, багато італійських ЗМІ вже пишуть про цю подію. Справа в тому, що з огляду на ситуацію, міністр охорони здоров’я і посадовці даної галузі наполягають на введені заборон та обмежень у період свят, щоб уникнути серйозного збільшення захворюваності.

Обмеження червоної зони, зокрема, стосуються роботи другорядних магазинів, які, швидше за все, зачинять. Те саме стосується барів і ресторанів. У вказані дати буде діяти заборона на переміщення між регіонами Італії та обмеження пересування взагалі. Таким чином, людям буде дозволено покидати свої домівки тільки з поважних причин, наприклад, відвідини лікаря, поїздка на роботу або купівля предметів першої необхідності. Які обмеження будуть діяти у інші дні, поки що невідомо.

Не дивлячись на те, що темпи інфікування коронавірусом потроху зменшуються, посадовці Міністерства охорони здоров’я побоюються, що масові гуляння на свята можуть призвести до фатальних наслідків, тому, як можуть, намагаються їх попередити.

Коментарі