Італійський священик нещодавно заарештований за організацію розпусних вечірок та розповсюдження наркотиків. Причому вказані заходи не буди позбавлені сексуального підтексту. Наразі ксьондза помістили під домашній арешт – цю інформацію оприлюднила італійська газета La Nazione.

І радий би до раю, та гріхи не пускають…

Італійські ЗМІ повідомляють  що 40-річний священик дон Франческо Спаньєзі протягом двох років систематично організував вечірки, на які запрошував користувачів сайтів знайомств. Уточняється, що у пастора був спільник, житель міста Прато Алессіо Реджина.

Згідно з інформацією слідства, священик та його спільник купували для своїх вечірок із сексуальним підтекстом гамма-бутиролактон – речовину, яку називають «наркотиком для зґвалтування». Цікаво, що гроші на купівлю наркотиків пастор брав з недільних пожертв прихожан. Наприкінці серпня Реджина був затриманий при спробі ввести літр ГБЛ з Нідерландів.

За даними правоохоронних органів, протягом двох років учасниками таких вечірок стали біля 200 людей, 15 з яких вже опитані слідчими, проте підозрюваними ніхто з них не вважається. Люди, які відвідували заходи, організовані священиком, говорять, що наркотики були абсолютно безкоштовними, тільки у деяких випадках вносилася мінімальна грошова компенсація. Священик – наркоділок-альтруїст? Це може бути незвично та цікаво…

Коментарі