В Італії з наступного тижня можуть увійти в силу нові законодавчі норми, що стосуються зелених перепусток. Крім того, Міністерство охорони здоров’я планує, починаючи з наступного понеділка, ввести у дію обов’язкові щеплення дітей у віці від 5 до 11 років.

Привілейовані зелені перепустки

Згідно з даними, які транслюють італійські ЗМІ, уряд країни у найближчий час готується озвучити зміст нової постанови про введення так званої супер зеленої перепустки. Що це за документ і до чого готуватися громадянам країни та приїжджим? Доступ до супер Green Pass отримають лише імунізовані громадяни, які вакцинувалися або перехворіли на covid. Італійський уряд надихнув приклад Австрії, тому завдяки нововведенню влада розраховує перед різдвяними святами взяти під контроль криву захворювань, яка за останні дні різко підскочила вгору.

Отже наразі буде два види covid-сертифікатів – перший видаватиметься людям, які мають на руках негативні тести. Він дозволятиме користуватися громадським транспортом та знаходитися на робочих місцях. А ось другий, можна сказати, привілейований Green Pass, дозволить заходити до кав’ярень, ресторанів, барів, кінотеатрів, займатися у спортзалах, їздити на гірськолижні курорти та відвідувати розважальні заклади.

У плани уряду також входить скорочення терміну дії covid-паспортів з 12-ти до 9-ти місяців.

Коментарі