Справжнє кохання не відає страху перед хворобами та вірусами, наскільки б небезпечними вони не були. Закохані з Верони – того самого містечка, звідки походить безсмертна історія любові Ромео та Джульєтти, довели всьому світові, що карантин побаченням не завада!

Стара історія на новий лад

У 21-му столітті на місці шекспірівських закоханих опинилася пара зрілих італійців – 38-річний Мікєлє Д’Альпаосата та 40-річна Паола Аньєллі. Справа у тому, що в період локдауну для жителів Апеннін балкони виявилися єдиним місцем, де свободи громадян не обмежувалися і люди не наражалися на ризик захворіти смертельно небезпечною недугою. Отож, чого тільки не робили італійці на тих балконах! Одного разу жителі будинку організували спонтанний концерт, під час якого скрипалька Лізе Аньєллі вирішила порадувати сусідів легендарною композицією групи «Квін». При цьому її старша сестра взялася завзято допомагати родичці. У будинку навпроти  мешкав Мікєлє, якому спочатку просто сподобалася пісня, а потім і сама Паола.

Після імпровізованого виступу чоловік з’ясував ім’я незнайомки, знайшов її у соціальних мережах, після чого вони почали активно листуватися, а надалі спілкувалися за допомогою відеозв’язку та виходили на свої балкони, щоб зустрітися поглядами. У кінці травня закохані нарешті побачилися зблизька і з тих пір не розлучаються ні на мить! Історія набула розголосу тільки зараз, але давно відомо – кохання робить нашу планету кращою, тож любімо один одного!

Коментарі