Сьогодні, 4 вересня 2021 року, у італійському місті Трієст в результаті перестрілки постраждало вісім людей. Кричущий інцидент стався зранку, а причиною конфлікту називають таємничу «каральну місію». Двох людей, що відкрили, стрільбу затримали після погоні. До речі, коли поліція намагалася догнати зловмисників, вони відстрілювався. Один з постраждалих знаходиться у важкому стані та доправлений до відділення реанімації.

Причини події

Італійські ЗМІ твердять, що конфлікт зі стрільбою виник між представниками двох етнічних груп, скоріше за все, албанців. Чоловіки спеціально зустрілися в барі для зведення рахунків. Причиною імовірно стали робочі нюанси та непорозуміння. Коли все почалося і на місце прибула поліція, двоє озброєних чоловіків намагалися покинути місто та були зупинені біля виїзду на автостраду. Арешт теж не обійшовся без перестрілки, проте один учасник конфлікту все ж втік на фургоні. Правоохоронці продовжують його пошуки.

Наразі рух у кварталі, де стався інцидент, перекрито. На місці знаходиться поліція, швидка допомога та карабінери. Іноді складається враження, що Італії не потрібна навіть власна мафія – з функціями Коза Ностри відмінно справляються приїжджі та гості країни…

Коментарі