З першого вересня 2021 року на Апеннінах вступила у силу нова порція антивірусних обмежень, серед яких обов’язкові санітарні перепустки до навчальних закладів, а також на деякі види транспорту, зокрема, потяги дальнього сполучення, пароми та автобуси, що курсують між регіонами. У зв’язку з цим група людей, не згодна з масовим щепленням, погрожує вийти на загальний страйк.

Можливе блокування залізничних станцій

У перші дні осені противники так званих зелених перепусток, що іменують себе «народом на самоуправлінні», у знак протесту вирішили заблокувати роботу залізничних станцій більше ніж у 50 містах країни, включаючи Рим, Турін, Мілан та Геную. Організатори масової акції, які зв’язуються з підписниками за допомогою каналу у «Телеграмі», говорять, що їм не дозволяють сідати у потяги, мотивуючи це відсутністю «паспорту раба». Таким чином, на ці потяги не сяде ніхто – такою є філософія страйкарів.

При цьому радикально налаштовані громадяни попереджають, що серія маніфестацій буде носити виключно мирний характер. Проте може скластися ситуація, яка випадково вийде з-під контролю, враховуючи досвід минулих, доволі агресивних протестів італійців, а також недавніх випадків нападу на журналістів центральних друкованих видань, радіо та телебачення. Неодноразово звучали погрози на адресу політиків, серед яких міністр закордонних справ Ді Майо, та медичних працівників, що підтримують введення у дію сертифікатів про вакцинацію.

Коментарі