Є таке мудре народне прислів’я: «Біда сама не ходить, а з собою ще горе водить». Ця приказка, мабуть, у житті справджується найчастіше. Судіть самі – не встигла вщухнути пандемія (вірніше, послабити лещата), як звідусіль почалися вияви народного невдоволення: то розлючені фермери погрожують страйками, то опозиційні політики заявляють про мітинги, то гондольєри жаліються урядові на свою гірку долю. Але сьогодні на вулиці вийшли ті, кому аплодував світ, завдяки цим людям багато хворих пережили смертельну хворобу і вилікувалися – настала черга лікарів та медсестер на висловлення своєї громадянської позиції.

Волання медсестер: віддайте обіцяне!

Медичні сестри в середу, 20 травня, провели акцію протесту біля будівлі адміністрації італійського регіону П’ємонт у Турині. Учасники акції вийшли до будинку адміністрації зі зв’язаними руками і в мішках замість одягу.

Таким чином вони хотіли нагадати владі країни про до сьогодні не виконані обіцянки надати медикам істотну фінансову підтримку. Додаткові виплати не замінять втрачених колег і не скасують пережитих випробувань, але стануть важливим знаком поваги, відзначили учасники акції. Невідомо, чи дослухається уряд до волання медичних працівників, але їх вимоги доволі справедливі, адже обіцянки потрібно виконувати. А то виходить, як на амбразури – так кликали усім миром, а зараз і допомогти нікому…

Коментарі