Сьогодні, 6 квітня, італійські СМІ повідомили про чудесне зцілення доволі літньої сеньйори – у цьому році вона відсвяткувала 104-ту річницю.

Ада Зануссі – довгожителька з досвідом

Як повідомляє La Repubblica, жінка народилася в 1916 році і останнім часом мешкала в будинку для літніх людей. Відзначається, що старенька захворіла 17 березня, перебуваючи саме там. Вона була госпіталізована з лихоманкою, утрудненим диханням і блювотою.

Її син Джамп’еро розповів, що підозрював коронавірусну інфекцію у своєї матері через велику кількість випадків захворювання в самому домі престарілих – там від COVID-19 померло 20 осіб.

«Вона вже встає з ліжка й сідає на стілець. Жінка анітрохи не втратила ясності розуму. Її відновлення – велика радість і нагорода для всіх тих, хто дбав про хвору в ці важкі дні», – розповідає один з лікарів.

Показовим фактом є те, що в 1918 році Ада Зануссі пережила пандемію іспанки, яка вважається наймасовішою та найнесамовитішою за всю історію людства.

Раніше коронавірус побороли 101-річний чоловік в італійському місті Ріміні, 101-річна мешканка Нідерландів, а також 104-річний ветеран Другої світової війни, який проживає в США. Отож, стару школу не так легко здолати!

Коментарі