Вчора у кордонах повітряного простору Італії сталася екстраординарна подія – гелікоптер, який виконував певні функції у групі Північного альянсу, пролітаючи над теренами Італії, раптово перестав подавати ознаки життя. Чому так сталося і куди зник вертоліт – зараз з’ясовується.

Пошуки тривають: багато питань без відповідей

Гелікоптер, який бере участь в постійній морській групі НАТО, зник у морі на захід від острова Кефалонія (Греція). Про це повідомляє низка ЗМІ, зокрема видання Ekathimerini. Вертоліт зник з радарів, коли був у італійському повітряному просторі. Наразі організована пошукова операція, у якій беруть участь італійський і турецький фрегати. Розшукуються зниклі члени екіпажу, яких було шестеро. Додамо, що гелікоптер CH-124 належить збройним силам Канади.

Розвідувальна операція за участю вказаного літального апарату почалася в середу на теренах Греції, в ній спочатку, як вказувалося вище, брав участь фрегат цієї держави, але станом на зараз він залишився в національних водах, а пошуки гелікоптеру з екіпажом продовжуються силами італійського морського флоту. Деякий час ситуація ускладнювалася недостатньою видимістю, проте, кропіткі пошуки продовжуються, правда, поки безрезультатно. Незрозуміло, що могло статися – можливо, має місце падіння гелікоптеру у води Іонічного моря з будь-якої причини, наприклад, аварію спричинила поломка обладнання або інші фактори.

Коментарі