Фінансова Гвардія Італії виявила 28 співробітників мерії Палермо та пов’язаних з нею організацій, висунувши обвинувачення у шахрайстві проти держави та намаганні подати неправдиві відомості, щодо присутності на роботі. І це незважаючи на величезні статки, що передбачає знаходження на подібній посаді!

Шахрайські схеми італійських депутатів

Співробітники Фінансової Гвардії розповіли, як саме відбувався обман – шахраї при владі відмічали власну присутність за допомогою спеціальної картки, після чого йшли у своїх справах. Одинадцять з них працювали безпосередньо у мерії, а 14 займалися обслуговуванням доріг та зелених насаджень. Також серед посадовців були й робітники міської будівельної контори. Ці злочини підтверджено відеозаписами, відповідними документами та постійними спостереженнями. Подібні кричущі епізоди носили регулярний характер.

Куди ж ходили посадовці замість роботи? До перукарні та спортзалу, водили дітей до школи, просто прогулювалися або їхали на пляж. Деякі поводилися особливо нахабно – присилали замість себе колег, щоб відмітити їх на роботі карткою.

Наразі восьмеро посадовців сидять під домашнім арештом, а інші – на підписці про невиїзд, ще шестеро повинні перманентно відмічатися у відділку поліції.

Коментарі