Знані та поважані суспільством люди не залишаються осторонь від справ, пов’язаних з коронавірусною інфекцією, що з кінця минулого року тримає планету у своїх липких, підступних тенетах. Дехто жертвує для боротьби з COVID-19 немалі суми, а хтось – вшановує тих, хто щогодинно бореться з розповсюдженням важкої недуги.

Гімн жертовності та милосердю

Нещодавно футбольний клуб «Мілан» зібрав більше 600 тис. євро на боротьбу з коронавірусною інфекцією. «Це проміжна мета, адже ми можемо підняти планку ще вище завдяки пожертвам від самого клубу, вболівальникам всього світу, гравцям, директорам, співробітникам та фанатам», – йдеться в повідомленні «Мілана». Крім того, повідомляється, що вболівальники ФК «Мілан» з Китаю відправили клубу 16 тисяч медичних масок, які він передав в одну з клінік рідного міста.

А от прекрасна та стійка духом Софія Лорен – визнаний символ Італії, погодилася безкоштовно озвучити ролик, у якому підноситься стійкість італійського народу та висловлюється подяка всім, хто знаходиться зараз на передовій боротьби з коронавірусом. Продюсером відео виступив знаменитий виробник макаронних виробів: https://youtu.be/ZWGPYq0eTrE

Софі Лорен

«Тим, хто виснажений, але наповнює нас силами. Тим, хто завмер, але продовжує рухатися. Тим, хто зморений, але не здається. Життю, яке кричить з балконів. Тиші, яка допомагає нам вижити. Красі, яка нагадує про те, хто ми є», – ці пронизливі слова великої акторки не можуть не сколихнути душі зморених, але незломлених італійців.

Коментарі