Ні для кого не є таємницею, що багато країн світу постраждали не тільки від навали нового вірусу, але й від соціально-економічних наслідків принесених нею. Повсюдне закриття підприємств малого бізнесу, жорстке скорочення штатів, відправлення працівників у безстрокові відпустки, привело до колапсу економіки, який досі не вдалося подолати. Проте, хвороба не спить і, скоріше за все, титанічний маховик, який тільки-но вдалося розкачати, доведеться зупиняти знову.

Попередження від губернатора

Губернатор області Емілія-Романья Стефано Бонначіні не втомлюється попереджати уряд про вкрай сумні наслідки повторної зупинки економіки. Якщо це станеться, то соціально-економічну пандемію, яка прийде услід за медичною, навряд чи вдасться подолати.

Що ж робити, адже зовсім не боротися з коронавірусною загрозою теж неможливо! Посадовець пропонує посилювати карантинні міри, але не оголошувати знову загальнонаціональний локдаун, бо це, скоріше за все, вб’є Італію як країну з найрозвиненішою економікою серед інших держав світу.

Тим часом, днем раніше зафіксовано черговий антирекорд заражених за добу – цифра впевнено перейшла рубіж 5 900 осіб, і це найбільше число хворих з 28 березня. Тому очевидно, що ігнорувати проблему неможливо, у всякому разі до виходу на світову арену дієвої та доступної вакцини.

Коментарі