Початок 2021 року Європа відзначила чималими снігопадами. Звичайно, про таке свято мріють усі, але у горах снігопади складають значну небезпеку, наприклад, вони провокують сходження лавин. Вже є перші жертви.

Остання прогулянка у горах

Не дивлячись на загрозу сходження лавин екс-президент банку «Райффайзен» Міхаель Грюнер з дружиною вирішили покататися на лижах зі звабливих італійських схилів. На жаль, це була остання прогулянка 65-річного чоловіка та його жінки – вони опинилися у задушливих обіймах лавини, звідки не змогли вибратися. Про трагедію написала італійська газета La Stampa.

Подібний випадок не єдиний – у сусідній Австрії, у Східному Тиролі сніг зруйнував цілий будинок. На щастя, жертв не було, оскільки у будівлі розміщувався склад. З початку року зафіксовано закриття багатьох доріг, країни вводять підвищений рівень небезпеки (у Іспанії закрили 14 регіонів з 17 існуючих), іноді навіть доводиться евакуювати людей із заблокованих лавинами транспортних засобів.

Отож снігопад не завжди є щастям, хоча у багатьох випадках люди винні самі, оскільки не дотримуються правил безпеки та вперто ігнорують попередження. На відміну від улюбленця публіки Адріано Челентано, який божиться, що увесь локдаун буде із задоволенням знаходитися вдома у картатій піжамі!

Коментарі