Партію вакцини з індексом ABV 5811 арештували за ініціативою прокуратури італійського міста Бієлла. Відкрито справу по факту смерті вчителя музики, котрому нещодавно було введено препарат. У понеділок президент області Венето Лука Дзайя назвав це «черговим ударом для всієї Італії». Дійсно, в умовах тотального вакцинування трагічний випадок значно підриває довіру громадян до вказаного препарату.

Чому помер вчитель?

У понеділок, 15.03.2021 року, з П’ємонту прибув підрозділ карабінерів з управління охорони здоров’я та наклав арешт на партію вакцини 5811. Інформаційні агентства твердять, що з центрів розподілення вакцин по всій країні негайно будуть вилучені 393 тисячі доз препарату.

Нагадаємо, що вчитель музики Сандро Тоньятті помер через декілька годин після введення вакцини. Йому було 57 років. Цей кричущий випадок став останньою краплею, яка запустила механізм вилучень та заборон препарату від даного виробника.

Вакцина «АстраЗенека» залишиться під забороною до тих пір, поки Європейське агентство, що відповідає за лікарські засоби, не оприлюднить власні висновки відносно безпеки вказаного препарату. Справа в тому, що не обов’язково «АстраЗенека» спричинила смерть людини, але поки не буде доведено протилежне, вакцину використовувати ні в якому разі не можна.

Коментарі