Прокуратура міста Генуї розслідує смерть 17-річної Каміли Канепа. Дівчини не стало після того, як вона отримала дозу вакцини від Covid-19 компанії «АстраЗенека». Розслідування ведеться за фактом непередумисного вбивства.

Чому загинула Каміла Канепа?

Спочатку прокурор Стефано Пуппл та його колега Франческо Пінто відкрили справу без гіпотези про самий злочин. Вже потім, після смерті потерпілої, справу перекваліфікували у непередумисне вбивство. Про це заявив прокурор Генуї Франческо Коззі.

Суд запросив у посадовців Управління охорони здоров’я всю документацію, яка відноситься до процесу вакцинації. Також знадобилися факти про те, що сталося після першого звернення Каміли у відділок невідкладної допомоги. Крім того, слідчі цікавилися станом хворої після виписки та другої госпіталізації.

Нагадаємо, щеплення Камілі Канепа зробили 25 травня, а 3 червня вона вперше звернулася до лікарні з головним болем та неадекватною реакцією на світло. За словами керівництва лікарні, хвора пройшла комп’ютерну томографію головного мозку та неврологічне обстеження. Оскільки тести виявилися негативними, дівчину виписали з рекомендацією повторити аналіз крові через 15 діб. Однак 5 червня вона повернулася у відділення невідкладної допомоги з дихальною недостатністю. Після повторного КТ дівчину госпіталізували у нейрохірургічне відділення, де їй зробили дві операції. Згодом Каміла померла.

Наразі слідство намагається виявити зв’язок між щепленням та смертю пацієнтки.

Коментарі