Дві людини загинуло, а чотири особи отримали важкі травми по причині торнадо, який було зафіксовано на острові Пантеллерія, що знаходиться на південному заході від Сицилії. Вітер був настільки сильний, що перевертав навіть автомобілі. Про це сповістило місцеве управління служби цивільної оборони.

Число поранених зростає у геометричній прогресії

Торнадо розбушувався на острові неочікувано. Сильний вітер став причиною двох смертей і на даний момент чотирьох важких поранень, число яких з кожною годиною росте. Серед загиблих – пожежник, що працював на острові – управління цивільної оборони висловлює співчуття рідним чоловіка, про що співробітники розмістили повідомлення на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Наразі число постраждалих складає дев’ять людей – такими є офіційні цифри. На місці події працюють рятувальники та технічні служби, а також карабінери.

Острів Пантеллерія знаходиться у 100 кілометрах від Сицилії. У містечку Кампобелло поривчастий вітер перевернув декілька одиниць техніки та серйозно пошкодив будинки. Взагалі, торнадо не характерні для цієї кліматичної зони, тому подібні випадки ще раз свідчать про те, що зміна клімату приносить землянам все більше шкоди.

Коментарі