Учора, в четвер 16 квітня, о 18 годині вечора, з даху лікарні Маджоре по всьому мікрорайону міста Страдіварі та столиці виготовлення скрипок зазвучала скрипка. Грою на музичному інструменті Лена Йокояма, скрипалька з Myseo del Violino, вшанувала медичний персонал, пацієнтів та волонтерів Samaritan’s Purse, які ведуть запеклу боротьбу з Covid-19.

Як повідомляє видання CremonaOggi, скрипалька виконала чотири композиції: – “Gabriel’s Oboe” з “Mission” Ennio Morricone, “Love Theme” з “Nuovo Cinema Paradiso” Ennio & Andrea Morricone, ”Schindler’s list” – John Williams і ”Il Canto degli Italiani”, Гімн Італії Goffredo Mameli, Michele Novaro.

Мета її другого виступу в Кремоні, крім вшанування пам’яті жертв коронавірусу, інформування про критичну ситуацію, яку переживає провінційний департамент охорони здоров’я, поширюючи відео виступу на офіційні канали Pro Cremona, та відновлення збору коштів для асоціації “Uniti per la provincia di Cremona”. Мета асоціації “Uniti per la provincia di Cremona” – фінансова підтримка лікарень Кремони, Креми, Касальмаджоре та соціальних медичних структур у цей важкий період.  

Коментарі