Різдво крокує планетою – його дзвони чутно в усіх куточках Європи та Америки, а також у інших локаціях, де є люди католицького віросповідання. Це свято тісно пов’язане з подарунками та радісними сімейними зустрічами. Цікаво, що дарують на Різдво в Італії найчастіше?

Різдвяні сюрпризи

У топі подарунків для італійців на першому місці стоїть мандрівка, хай навіть короткочасна. Особливо, якщо вона проходить з близькою людиною. Також бажаним подарунком є гарний та якісний одяг чи аксесуари. На третьому місці, звичайно, гаджети, тому що у сучасному світі без них обійтися неможливо. І не обов’язково це смартфони або комп’ютери – також можна купувати домашнє приладдя, наприклад, мультиварку або тостер.

Не втрачають своєї популярності парфуми, косметика (якщо ви звичайно на 100 % знайомі з уподобаннями адресата). А ось занадто екстравагантні подарунки краще обходити стороною. Замість того, згадайте, чого бажала близька людина, адже, можливо, колись вона озвучувала свої мрії у вашій присутності. Головне, даруйте з задоволенням та найкращими побажаннями – тоді від презенту буде надходити позитивна енергетика!

Коментарі