Представникам сицилійської єпархії нещодавно довелося вибачатися за необережні слова одного зі своїх служителів, який заявив, що Санта-Клаус – це міф. Більше того, між іншим єпископ завважив, що червоне вбрання казкового дідуся придумане компанією Coca-Cola з рекламною метою.

Італійці обурені словами єпископа

Католицький священик, єпископ Антоніо Стальяно, дуже необережно висловився на адресу улюбленця всіх дітей, прообразу Бабо Наталє, Санта-Клауса. Він заявив, що Санти не існує, а його ошатний червоний костюми – не більше, ніж рекламний гачок. Слова єпископа викликали в Італії справжню бурю негативу. Священика звинуватили в усіх смертних гріхах, зокрема, у тому, що він намагається відібрати у дітей мрію про світле свято, зруйнувати сімейні традиції та позбавити людей надії. Більше того, багато хто нагадував єпископові, наскільки важкі зараз часи, тому неприпустимо говорити подібне у період пандемії, що триває вже не перший рік.

Дійшло до того, що представникам єпархії довелося вибачатися за слова одного зі своїх служителів. Вони заявили, що Стальяно не збирався розвіювати шарм різдвяних свят, а просто хотів нагадати про історію Святого Миколая, який роздавав подарунки бідним, тому Санта-Клаус теж повинен бути символом щедрості та милосердя. Наразі скандал вичерпано, але, як мовиться, неприємний осад залишився…

Коментарі