Мешканці Риму вийшли на акцію протесту проти електронних ковід-сертифікатів. Демонстрація народного невдоволення пройшла на площі Сан-Джованні-ін-Латерано. Чого бажають добитися протестувальники?

Ні – примусовим covid-паспортам!

Протестувальники заповнили площу практично повністю. Якщо вірити італійським ЗМІ, у акції взяли участь більше тисячі людей. Організатори демонстрації звели на площі перед Латеранською базилікою сцену з величезним транспарантом, на якому було написано: «День без страху».

Один із активістів, який виступив перед людьми, що зібралися, порівняв ситуацію введення Green Pass з часами фашистського режиму, проти якого виступало «12 вчених». Окрім іншого, він сказав, що це не є битва між ковідіотами та ноуваксами – просто є раби, а є вільні люди. Проблема у тому, на чий бік хоче стати громадянин.

Мета протестного заходу – зібрати якомога більше підписів за проведення плебісциту, який би допоміг відмовитися від обов’язкового Green Pass. У попередньому дописі ми згадували про референдум та наголошували, що він може бути проведений не раніше 2022 року.

Багато людей, які зібралися на площі, вважають, що турбота про здоров’я нації – це всього лише прикриття диктаторського режиму та намагання контролювати всіх і вся. Протестувальники вигукували гасла на кшталт: «Ми лише лабораторні миші»!

Рим – не єдине місто, де пройшли протести – акції були організовані також в інших великих населених пунктах Італії. Наприклад, у Трієсті на вулиці вийшло до семи тисяч людей.

Коментарі