Італійське Національне агентства з цивільної авіації (ENAC) надало авіакомпанії Ryanair право на виконання до 28 щотижневих рейсів між містами Італії та України.
У розділі тендери і контракти на сайті ENAC вказано, що дозвіл є тимчасовим, виданий 3 березня і діятиме до 13 липня 2020 року.
Лоукост отримав змогу літати:

у Київ із Бергамо, Болоньї, Риму, Катанії;

в Одесу з Риму, Бергамо, Болоньї;

у Львів з Риму, Бергамо, Болоньї;

у Харків з Бергамо.

Інформацію про тендер на маршрути в Україну ENAC розмістив 24 лютого. Авіакомпаніям запропонували подати заявки на виконання до 28 щотижневих рейсів із міст Італії до Києва, Одеси, Львова, Сімферополя і Харкова.
На кожен із маршрутів Бергамо-Львів, Бергамо-Київ, Болонья-Київ, Генуя-Київ, Мілан-Харків, Неаполь-Київ, Неаполь-Львів, Рим-Харків, Рим-Львів, Венеція-Львів і Рим-Одеса ENAC міг назначити до двох авіакомпаній.
На отримання права польотів між Римом і Києвом, Міланом і Києвом, а також Катанією і Києвом, згідно з умовами тендера, міг претендувати лише один авіаперевізник.
Ryanair вдалося отримати дозвіл на польоти з Італії в Україну після банкротства італійського лоукосту Ernest Airlines. Раніше керівництво Ryanair скаржилося на те, що італійська влада надає права на польоти невеликому авіаперевізнику, маючи на увазі Ernest Airlines.
Раніше Ryanair заявила про скасування більшості своїх авіарейсів з 24 березня. Компанія заявила, що запропонувала свої літаки всім урядам ЄС для рятувальних польотів і для переміщення медикаментів, засобів індивідуального захисту та продовольства.
У даний час невідомо, чи Ryanair встигне відкрити рейси до закінчення терміну тимчасового дозволу.
Через причину пандемії коронавірусу і введення значних обмежень на польоти різними країнами ЄС авіакомпанія не буде літати у квітні та травні.

Коментарі