Дуже скоро штучний інтелект буде допомагати італійським водіям безпечно керувати транспортними засобами. Для цього на пішохідних переходах Риму незабаром встановлять спеціальні розумні датчики, які контролюватимуть потік машин та число людей, що збираються переходити дорогу. Чи покращиться ситуація після цього нововведення?

Користь інноваційних датчиків

Окрім названих опцій, електронний інтелект також попереджатиме водіїв про пішоходів, що наближаються. Крім того, буде активуватися спеціальне освітлення на перехрестях, щоб зробити ці локації більш помітними. Все це призведе до адекватної безпеки руху. Також за допомогою цих датчиків можна відслідковувати кількість вільних паркувальних місць, що дозволить скоротити число заторів, які породжуються водіями, що розшукують нішу для стоянки.

Ще одна опція, яку включено до програмного забезпечення названого датчика – це система, що відслідковує кількість людей, які очікують громадський транспорт на зупинках. Подібні інновації не є якимось чудом, адже європейські міста не перший рік займаються оцифровкою повсякденного життя, щоб зробити його більш зручним та прогнозованим. Наприклад, у Польщі, зокрема, у столиці країни збираються впорядкувати дані відносно регулярності руху громадського транспорту. Отож,  стратегії розвитку цифрових технологій набули розгалуження по всій території Євросоюзу.

Коментарі