Кількість судових позовів щодо розлучень на теренах Італії значно збільшилася. Про це говорить порівняльна статистика з аналогічним періодом минулого року. Інформацію оприлюднила Національна Асоціація адвокатів по розлученням в Італії. Чому так сталося, і хто у цьому винен?

Інститут сім’ї під загрозою, або Як витримати один одного?

Кількість розлучень у Італії збільшилася на 60 % у порівнянні з минулим роком, тому фахівці забили на сполох. Спеціалісти пов’язують цей прикрий факт з пандемією коронавірусу, оскільки людям довелося, у зв’язку з локдауном, жити один з одним під однією покрівлею довгий час. Ви запитаєте: невже сімейні пари раніше мешкали окремо? Безумовно, ні, але до епідемії чоловік та жінка регулярно відвідували роботу та частково відпочивали один від одного. Знову ж таки, від сімейних проблем та труднощів вони відволікалися під час спілкування з колегами. Ситуація змінилася, а з нею і ставлення до своєї, колись коханої половинки. Зокрема, так вважає Маттео Сантіні – голова італійської Асоціації адвокатів, що спеціалізується у сімейних справах.

Потрібно також відзначити, що крім подань на розлучення, значно збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство. Поки фахівці не розуміють, що з цим робити, адже пандемія не зменшує обертів, отож, і локдаун не скоро скасують…

Коментарі