Карантин, безперечно, необхідний захід під час пандемії, але він надзвичайно набрид більшості населення планети. Проте, є у ньому й позитивні моменти – вимушена ізоляція навчила людей цінувати прості речі, які раніше не помічалися, та задумуватися над реорганізацією свого подальшого життя. Багато з нововведень, які пропонуються, зокрема, урядом Італії, підуть на користь не тільки мешканцям Апеннін, але й екології Землі.

На велосипеді у майбутнє

Міністерство інфраструктури і транспорту Італії пропонує заохочувати купівлю громадянами велосипедів і скутерів, а також збільшувати число велодоріжок в містах країни, заявила в п’ятницю, 24 квітня, глава відомства Паола Де Мікеле.

Для протидії поширенню коронавірусу необхідно уникати скупченості людей в громадському транспорті, але цю проблему у повній мірі не можна вирішити за рахунок використання приватних автомобілів, вважає міністр. Велосипеди та скутери – прекрасна альтернатива чадним залізним коням.

Що стосується громадського транспорту, то при переході до другої фази загальнонаціонального карантину влада обмежить його заповнюваність на 50 % від номінальної, крім того, необхідно, щоб люди, які повернулися до праці, починали і закінчували робочий день не в один і той же час, зазначила Де Мікеле.

Очікується, що режим карантину в Італії буде послаблений 4 травня, в результаті чого частина підприємств зможуть повернутися до роботи при дотриманні санітарних вимог, також будуть розширені можливості перебування на свіжому повітрі. Більш детально про це розповідається в одному з наших попередніх постів.

Коментарі