Враховуючи літню спеку та нестримне бажання освіжитися у хвилях ласкавого моря, не дивно, що мальовничі італійські прибережні зони не залишаються без уваги відпочивальників. Сьогодні розглянемо один з пляжів, який включено до категорії «Найкращі пляжі Італії». Мається на увазі Рочелла-Йоніка, що знаходиться у провінції Калабрія.

Принади Roccella Jonica: пальми, пісок та сива давнина

Цей пляж не дарма включено до престижного списку – тут насправді є де відпочити і душою, і тілом.

  • Ти де? А я на морі! Прибережна лінія доволі довга, а на протязі прогулянки вздовж неї зустрічаються повністю піщані або дрібногалечні пляжі. У деяких місцях побудовано аутентичні кам’яні хвилерізи, тому купання обіцяє бути вельми комфортним та приємним.
  • Пальмові ліси. Зовсім поряд з Рочелла-Йоніка шумлять смарагдові листя пальм. Дерева відрізняються незвичними формами: вони невисокі, з розлогими кронами та стовбурами, схожими на стиглі ананаси або пузаті бочки з дорогоцінним вином.
  • Старе місто. Замок на пагорбі прекрасно видно з будь-якої частини пляжної лінії. Найбільш приваблює відпочиваючих величезна древня фортеця. Взагалі, Старе місто дійсно немолоде – на його вулицях не можна побачити новобудови – усе дихає старовиною та багатою історією.

Їхати на курорт, береги якого омиваються Іонічним морем, можна з липня по вересень. У цей проміжок часу тут сонячно та тепло. З 12-го по 24 серпня на теренах Roccella Jonica проходить щорічний фестиваль Roccella Jazz Festival, який запрошує любителів джазових мелодій та ласкавого моря.

Коментарі