Незважаючи на карантин, до Італії продовжують прибувати мігранти. Італійськи прикордонники та влада у розпачі, бо просто не мають приміщень, де можна було б ізолювати таку кількість людей. Взагалі, згідно з приблизними підрахунками, на даний час на Апеннінах знаходиться близько 600 тис. нелегальних мігрантів. Але вихід із неоднозначної ситуації є – вважає Тереза Белланова.

Безробіття – італійцям, робочі місця – мігрантам

Міністр сільського господарства Італії Тереза ​​Белланова під час свого виступу в парламенті країни в четвер, 16 квітня, запропонувала перемістити в легальне поле мігрантів, що в колишні роки займалися, зокрема, збором врожаю в країні.

Оскільки таких нелегалів в країні налічуються сотні тисяч, потрібно впорядкувати їх роботу, створивши для цього умови, вивівши прошарок з сірої зони, бо якщо на цих людей не зверне увагу держава, це зробить мафія, зазначила Белланова.

Пропозиція була підтримана однією з правлячих партій – лібералами. Праві опозиційні партії, в свою чергу, виступили проти. Їх представники відзначили, що серед громадян країни більш ніж достатньо нових безробітних, і саме їм, а не нелегальним мігрантам, слід пропонувати участь в сільськогосподарських роботах в першу чергу.

На тлі падіння економіки в умовах карантину італійське суспільство, представники якого у великій кількості потерпають від фінансової скрути, навряд чи підтримає ініціативу віддання робочих місць мігрантам.

Коментарі