Коронавірус продовжує крокувати планетою, крім того, лікарі  прогнозують, що дуже скоро до нього приєднається ще й сезонний грип. У зв’язку з цим міністр охорони здоров’я Італії виступив із заявою, яка навряд чи порадує більшість громадян. Проте, вона продиктована суворими реаліями. До появи ефективної вакцини, скоріш за все, ситуація не зміниться на краще, тому треба пристосовуватися до нової, коронавірусної дійсності.

Строк терміну придатності коронавірусу: 31 січня 2021 року

Саме цю дату назвав Роберто Сперанца – міністр охорони здоров’я країни Апеннінського півострова. Таким чином, зрозуміло, що уряд остаточно вирішив продовжити режим надзвичайної ситуації до вказаного терміну. У даному рішенні прослідковується певна логіка, адже неодноразово аналізувалася поява дієвої вакцини вже нинішньою осінню, або в крайньому випадку, на початку зими.

Звичайно, після страшного медичного колапсу, який Італія пережила нещодавно, не дивно, що посадовці, як мовиться у народі, зараз вже й на воду дмухають. Проте Роберто Сперанца вважає, що подальший вектор суспільства повинен бути спрямований виключно на обережність. У рамках посилення карантину також пропонується ввести обов’язкове носіння медичних масок на відкритому повітрі.

Коментарі