На теренах Італії вирішили віддати данину поваги одній із найгарніших та найталановитіших акторок світового кінематографу, Софі Лорен. Її ім’я знайоме кожному італійцю, і відтепер воно стане брендом, що буде використовуватися у якості назви низки елітних ресторанів.

Чарівна та прекрасна: чим годуватиме сеньйора Софі?

Цікаво, що сама Софі Лорен як любляча італійська мама та бабуся, окрім успішної діяльності у кіно, обожнює куховарити. Її перу належать декілька кулінарних книг, бестселером серед яких стала «Спогади та рецепти».

Ідея назвати мережу ресторанів ім’ям великої акторки народилася шість років тому на виставці Expo у Мілані. І ось Джанлуїджі Чіміно – відомий на Апеннінах підприємець, вирішив втілити її у життя саме зараз. Чоловіка, за його словами, з Софією Шиколоне (справжнє прізвище Лорен) об’єднує любов до смачної кави, вишуканих та традиційних італійських страв, а також міста Неаполя. Таким чином, підприємець та акторка знайшли спільну мову і підписали договір про співробітництво.

Як тільки коронавірусні обмеження будуть зняті, перший ресторан відкриють у центрі Флоренції, недалеко від Дуомо. Не помітити його не вдасться, адже заклад прикрашатиме яскраво-синя вивіска з ім’ям Софі Лорен. Надалі ресторани відкриють у Мілані та Неаполі, а у перспективі – й по всьому світові.

Коментарі