Міністр із регіональних питань Франческо Боккіа орієнтовно гіпотезує можливий прогрес щодо відкриття барів, ресторанів та перукарень.

Бари, ресторани і перукарні можуть відновити свою діяльність вже 18 травня. У будь-якому випадку в деяких регіонах. “З боку уряду, – пояснив прем’єр-міністр Джузеппе Конте – немає бажання продовжувати це залишкове блокування, якщо є можливість передбачити деякі дати, ми також можемо оцінити подальші відкриття”.

Слова, підтверджені міністром Боккією: “Між 14 та 15 травня, – пояснив він, – надійдуть рекомендації щодо косметологів та перукарів і 18-го, ми вважаємо, вони також можуть почати відкриватися. На підставі наших даних та нашого моніторингу щось може відкритись ще до 1 червня. Я виключаю, що вони можуть відкритися до 18 травня, але з цього дня, – повторює він, – цілком ймовірно, що деякі підприємства зможуть відновити діяльність”.

Гіпотезувати перезапуск непросто, оскільки це діяльність, яка вимагає високого відсотка тісних контактів, як між персоналом, так і клієнтами. Все буде залежати від затвердження вказівок, над якими працює Inail, щоб висунути гіпотезу про повторне відкриття із урахуванням загальної безпеки.

І, крім того, нам доведеться побачити, як розвиватиметься епідемія в перші тижні її “розблокування”. На думку міністра, не можна виключати, що, принаймні регіони, які найменше постраждали від вірусу, можна незабаром повернутися до нормального стану і щодо ресторанного сектору. Сектор, до якого міністр просить терпіння та поваги до правил, пояснюючи, що уряд працює над тим, щоб “забезпечити їх і дозволити їм відкритись без ризику” і що “велике почуття відповідальності” все ще потрібно, після багатьох жертв, яких країна зазнала у час спалаху пандемії.

Коментарі