Неаполь – найбільш суперечливе місто Італії. У ньому поєднуються процвітання і бідність, сучасність і старі традиції. Кожен квартал в Неаполі – окреме містечко, кожна вулиця – декорація до оригінального шоу.

Колись давно тут жили великі світу цього: Нерон, Лукулл, Вергілій і навіть німецький класик Йоганн Вольфганг Гете, який писав: «Неаполь – рай, населений дияволами». Краще, мабуть, і не скажеш…

Всі названі протиріччя читаються на обличчях людей, з якими можна зіткнутися на вулицях. Незвичне місто викликає неоднозначні почуття: його або люблять, або ненавидять, у нього закохуються з першого погляду або після від’їзду згадують із роздратуванням. Але його потрібно побачити, почути невловимі або гамірливі звуки, вдихнути повітря вулиць, таких різних і непередбачуваних, подивитися на синю гладінь Неаполітанської затоки, відчути жар та пристрасний вогонь справжньої неаполітанської пісні.

Фотограф Роббі Макінтош (Robbie McIntosh) шотландсько-італійського походження, вирішив задокументувати життя унікальних вулиць Неаполя, відображаючи в окремих, дуже влучних кадрах випадкові сцени, які подарувало йому прекрасне місто. Оцініть і ви гріхи та принади Неаполя, спіймані в об’єктив талановитого стріт-митця.

Коментарі