Італія – ​​це неймовірно красива країна з великою історією і культурою, чудовою кухнею і привітними громадянами. До слова, за тривалістю життя держава займає одну з найвищих позицій в Європі. В середньому італійці живуть трохи більше 82 років. Щорічно міста Італії відвідують близько 58 млн туристів, що є порівнянним з населенням країни – 59,3 млн.

Багато іноземців розглядають Італію не тільки як популярний туристичний напрям, але і мріють залишитися тут жити назавжди. Одні отримують італійську робочу візу, інші навчаються в місцевих вузах, треті возз’єднуються з сім’єю і так далі. Причин для переїзду безліч. Далі, виділимо найкращі міста для імміграції і життя в Італії в 2019 році.

Найкращий місто для життя в Італії в 2019 році – Мілан. Варто відзначити, що це фактично єдиний італійський мегаполіс в рейтингу. В основному більш комфортними для проживання вважаються невеликі містечка. Мілан розташований на півночі Італії (столиця регіону Ломбардія) і є другим за чисельністю містом в країні після Риму (населення 1,3 млн осіб). «Італійська столиця» моди і дизайну – це відмінне місце для спокійного, безпечного і насиченого життя.

Больцано є столицею провінції Південний Тіроль і розташований на півночі Італії у підніжжя Доломітових Альп. Населення в 2019 році налічує близько 106,1 тисяч чоловік. Елегантний, акуратний і гостинний містечко пропонує дуже високу якість життя. Тут неймовірно красива архітектура, доглянуті вулиці, безліч затишних кафе, магазинів і ринків. Економіка залежить переважно від сільського господарства, туризму та традиційних ремесел (дерево, кераміка).

Аоста розташоване в італійських Альпах в 110 км на північний захід від Турина поруч з Монбланскім тунелем. Є столицею провінції Валле-д’Аоста. Населення становить всього 34,8 тисяч чоловік. В Італії Аоста називають «самим римським містом після Риму». Містечко оточене засніженими горами і добре організоване, всюди панує невимушена атмосфера і створені ідеальні умови для життя.

Беллуно є столицею однойменної провінції і розташоване приблизно в 100 км на північ від Венеції. Тут проживає близько 35,7 тисяч осіб. Протягом століть це було улюблене місце літнього відпочинку для багатих венеціанців, що рятуються від спеки і вологості Венеції. У місті красива природа і архітектура, повно цікавих ресторанів і жвавих барів. Одним словом, Беллуно – це відмінне місце для імміграції в Італію.

Місто Тренто налічує близько 117,3 тисяч чоловік. Це третє за величиною місто в Альпах і друге в Тіролі. Вважається освітнім, науковим, фінансовим і політичним центром автономної області Трентіно-Альто-Адідже. Багато авторитетних італійські видання виділяють Тренто не тільки як відмінне місце для комфортного життя, але і як один з кращих міст для роботи і відкриття бізнесу в Італії.

Італія заслужено вважається однією з найкрасивіших країн у світі, якій притаманні м’який клімат, смачна кухня, прийнятні ціни, насичене спортивне та культурне життя. Це прекрасний напрямок для імміграції та постійного проживання.

Коментарі