Італія незрівнянно прекрасна – від сріблястих альпійських вершин до блискучого на сонці Середземного моря. Тут можна милуватися Колізеєм, попередньо підкріпившись чудовою пастою, або насолодитися келихом місцевого вина. Відвідайте виноградники і оливкові гаї в Тоскані або приголомшливі модні бутики в Мілані, пошукайте русалок на прибережних скелях в Сорренто або насолодитеся сирами в Пармі. У який би куточок Італії Ви не відправилися, ця країна зачарує Вас назавжди.

 Італійський клімат

Клімат в Італії помірний і це один з найбільших плюсів Італії. Середземноморський клімат, по-перше, сприятливо позначається на врожаї: на півдні ростуть оливки і апельсини, а на півночі виноград та багато інших овочів і фруктів корисних для організму. До речі про організм, італійський клімат дуже корисний для здоров’я, якщо не брати до уваги деяких регіонів, де вологість повітря дуже висока. Завдяки тому, що Італія омивається морями з усіх боків, жити біля моря в Італії стає відмінним джерелом оздоровлення організму. Крім того, якщо вам набридло море, то завжди можете поїхати в гори. Італія буквально обсипана горами з півночі до півдня, починаючи з величних Альп і закінчуючи горами Сицилії. Гірське повітря також корисне для організму, оскільки воно дуже чисте, а взимку можна навіть навчитися кататися на лижах на багатьох зимових курортах Італії.

Італійська кухня

Італійці стверджують, що їхня кухня – найкраща і найсмачніша в світі, хоча борються вони за цей титул разом з французами і іспанцями, які також претендують на звання кращої кухні світу. Італійську кухню не можна узагальнювати та не можна говорити, що італійська кухня це тільки піца і паста! Від півдня на північ їжа розрізняється не тільки інгредієнтами однієї і тої  ж страви, а навіть самим компонуванням складових страви. Кожен регіон, а іноді навіть і місто, має свої особливі традиційні страви, але всі італійці люблять і пишаються всієї своєю кухнею в загальному.

Італійська мова

Італійська мова дуже складна мова, але коли ви почнете її вивчати і розуміти про що ж співає Челентано в своїх піснях, то ви будете на сьомому небі від щастя. Крім того, багато хто говорить, що італійська мова – наймилозвучніша мова в світі. Звичайно вивчити італійську мову без акценту досить складно, але цілком можливо, досить тільки багато терпіння і зусилля. Поза Італією швидше за все вам італійську мова не знадобиться, але на якій-небудь роботі або для особистого розвитку італійська мова дуже навіть стане в нагоді.

Пейзажі, архітектура і мистецтво

Всесвітньо Італія вважається однією з найкрасивіших та захоплюючих країн. Будь-який турист, хто коли-небудь бував в Італії зачарований красивими пляжами, маленькими середньовічними селами, мальовничій сільській місцевості з виноградниками і оливковими деревами, і приголомшливими пейзажами гір. Кожен регіон має свої власні історичні та культурні цінності.

Архітектура і мистецтво Італії також відомі на весь світ. Починаючи з архітектури римської імперії і закінчуючи сучасною італійською архітектурою, Італія завжди славилася своїми архітекторами. Це країна з найбільшою кількістю об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Італія – ​​величезний музей під відкритим небом, тому вирішивши переїхати до Італії, ви завжди зможете подорожувати і пізнавати багато нового в цій країні.

Романтика

Не можна не погодитися з тим, що в Італії дуже романтична атмосфера. Романтика відчувається в повітрі, завдяки вину і кави з самого ранку, самими італійцям, які дуже працелюбні і люблять голосно сміятися, забуваючи про тяжке життя. Італія – це ​​місце, де любов не тільки можлива, а й необхідна. І якщо ви в пошуках ідеального пляжу, де сонце буде пестити вас своїми м’якими променями, або маленького містечка, де ви можете відчути почуття свободи, то Італія найкращий варіант вашого пошуку.

Коментарі