Італія настільки прекрасна та багатогранна, що важко виділити навіть топ-десятку пам’яток та природніх красот, які потрібно побачити будь-що. Спробуємо скласти міні-список, згрупувавши принади цієї країни, так би мовити, локаціонно.

  • Комо Багатогранний. У знаному рекреаційному регіоні, насамперед, треба відвідати затишне місто Комо, пройтися його вузькими вуличками та проїхатися на фунікулері, що з’єднує містечко з сусіднім Брунате. Обов’язково треба скористатися можливістю поплавати на невеличкому паромі водами мальовничого озера, з цікавістю спостерігаючи за життям розкішних вілл та ошатних палаців, що видніються на березі.
  • Мілан Стильний. Столиця світової моди здатна немало здивувати – серед гамірливих офісів та величезних хмарочосів, з-за рогу раптово вигулькує манірний готичний собор Дуомо з його стрілчастими шпилями, мармуровим мереживом та вітражними вікнами, або дещо гордовита наполеонівська Арка, увінчана гарцюючими, гарячими кіньми.
  • Рим Старовинний. Щоб детально роздивитися Вічне місто, не вистачить і семи років – і це за умови, що ви будете відвідувати по чотири пам’ятки на день. Тому краще не намагайтеся обійняти неосяжне, та смакуйте Рим поступово, роздумливо переміщуючись від Пантеону до Фонтану Треві, і далі – від Колізею до Форумів та руїн середньовічних храмів
Коментарі