Експерти прогнозують, що пік захворюваності на грип буде приурочений до періоду Різдва. Такий сумнівний «подарунок» не може радувати пересічних громадян. Серена Міссори, яка співпрацює з університетом Сап’єнца, озвучила декілька порад, що допоможуть запобігти зараженню вірусом грипу.

  • Ніс – всьому голова. Виходячи на вулицю, обов’язково прикривайте ніс теплим шарфом. Таким чином покращиться кровообіг та підвищиться імунітет.
  • Ні – перепадам температур. Ні в якому разі не потрібно як переохолоджуватися, так і перегріватися. Особливо шкідливо для організму виходити на холод спітнілим та розпаленим – це призводить до додаткового навантаження на організм. А так і до хвороби недалеко.
  • Супчику не бажаєте? Бульйони, супи, борщі та інші гарячі перші страви – ідеальні захисники від підступної інфекції. Чаї та відвари також треба вживати якомога частіше – це не дозволить вірусу розвинутися та пустити коріння у клітинах організму.
  • Диво-напій. Цей природній енергетик знайомий багатьом. Його інгредієнти: імбирний корінь, лимон, липовий мед та кип’яча вода. Вживаючи його хоча б раз на день, вважайте, що прийняли пігулку для покращення імунітету. До того ж він заспокоює та дезінфікує горло.
  • Краплі здоров’я. Щоб пом’якшити слизову носа, адже її сухість сприяє легкому проникненню мікробів, треба вранці закапувати натуральне мигдальне масло по дві краплі у кожен носовий хід.
Коментарі