Для справжніх знавців і шанувальників пінного напою італійське пиво давно перестало бути таємницею за сімома печатками. У той же час тільки незнайко буде сперечатися з тим, що алкогольним напоєм №1 в Італії є вино. Але в тому-то й полягає особливість, що пиво п’ють скрізь і пивна лихоманка не пройшла повз цей винний край. В Італії є дуже великий вибір пінних напоїв. На особливу увагу заслуговують бренди Peroni, Moretti і Forst.
Peroni

Peroni відомий з 1846 року, засновник цього бренду – Ф. Пейроні. У 2018 році за цією назвою в Італії працюють три великих заводи в Римі, Барі і Падуї. Колір пива – золотисто-жовтий. При виробництві використовується вода,яка очищена спеціальним способом, кукурудза і тільки високоякісні сорти ячменю, що ріднить його з американською пивоварною традицією.У смаку яскраво виражено присутність цитрусової гіркоти і приємного освіжаючого аромату. Однією з найбільш відомих різновидів цього бренду за межами Італії вважається Nastro Azzurro.
Moretti

Ця італійська марка з’явилася на пивному ринку в 1859 році. За високу якість вона отримала кілька нагород в США, Британії, Бельгії та Австралії. Пиво має ідеальний класичний склад. У ньому немає нічого зайвого. Тільки найчистіша джерельна вода, ячмінний солод, хміль і дріжджі низового бродіння. Moretti має світло-золотистий колір. Пінна шапка середньої щільності та стійкості. В ароматі на головних ролях квіткові і хмільні ноти, що підкреслюють збалансований смак.
Forst

Даний пивний бренд доступний тільки на території Італії. При виробництві напою використовується чиста гірська вода. Колір – від світло-жовтого до золотистого. У різновидах пива присутній смак хмелю, меду, солоду, аромат трав, а також гіркі нотки післясмаку.

Коментарі